Price Per 100 Calculator 4+

SnowdropSoft

iPad için tasarlandı

    • Ücretsiz

Ekran Görüntüleri

Açıklama

The app calculates the unit price by dividing the total price by the quantity. 
Unit pricing makes it easy to compare prices when buying different quantities of a product.
You can also save calculation results for later viewing.
This app is free and does not require user registration.

Yenilikler

Sürüm 1.0.2

Unit 10 added

Uygulama Gizliliği

SnowdropSoft adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizi İzlemek İçin Kullanılan Veriler

Şu veriler, diğer şirketlere ait uygulamalarda ve web sitelerinde sizi izlemek için kullanılabilir:

  • Kimlik Tanıtıcılar
  • Kullanım Verileri

Sizinle İlişkilendiril­me­yen Veriler

Şu veriler toplanabilir ancak kimliğinizle ilişkilendirilmez:

  • Kimlik Tanıtıcılar
  • Kullanım Verileri
  • Tanılar

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Candlelight zone out timer
Yaşam Tarzı
Reminder parked car location
Seyahat
VisualAudio Hearing Aid
Tıp
평단가계산기 주식 코인 평균단가
Finans
Talking alarm with Text speech
İş
Tip Calculator bill tip split
Yaşam Tarzı

Diğer Beğenebilecekleriniz

Gram and Unit Price Comparison
Alışveriş
Cost Compare
Alışveriş
Price Logger - ITAGP (Cloud)
Alışveriş
Easy Price Compare
Alışveriş
Unit price comp calc 6
Alışveriş
Per Gram Calculator
Alışveriş